MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / FÃ¥tölj 13824228

nr 1382 4228

Fåtölj

1940-tal

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:47:18

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko